Technologie

Krátká čekací doba:

Nabízíme moderní myčku automobilů s individuálním předčištěním. Pro zajištění krátké čekací doby mohou být současně obslouženy až 2 vozy v prostoru předčištění.

Šetrný Micro Fiber:

Nejnovější trojrozměrný funkční Mirkrovlákno zaručuje šetrné čištění vašeho vozidla. Tato 3D funkce nabízí mnohem účinnější čistící sílu než běžné systémy. Díky této funkci zaručuje myčka nepoškození vozidla a nepoškrábání laku.

Životní prostředí:

Úprava vody a recyklace:

Na jedno vozidlo je zapotřebí cca 320 litrů vody. Z toho bude 100% přesunuto do speciální biolgické mechanické úpravny s uzavřeným okruhem. Pouze poslední speciální mytí a vosk jsou nanášeny čerstvou vodou. Toto je nezbytné, aby ztráta z vody byla vyrovnána. Celková spotřeba čerstvé vody je okolo 15 - 20 litrů.

Mycí prostředky:

Všechny mycí a ochranné prostředky jsou biologicky odbouratelné a splňují všechna nařízení a ustanovení. Všichni zaměstnanci jsou pro práci a styk s těmito prostředky řádně seznámeni a proškoleni.

 

ARMA WASH s.r.o. nabízí příjemné vůně k provonění Vašeho vozu, také produkty profesionální kvality k vnitřnímu očištění vozidla - sprej na odstranění asfaltu, sprej na očištění palubní desky, produkt k očištění oken, produkt k očištění kůže atd.

foto

OTEVÍRACÍ DOBA:

 

PO - PA:

07:30 - 17:00

SO:

08:00 - 16:00

NE:

zavřeno

 

Zimní čas

PO - PA:

8:00 - 16:30

SO:

8:00 - 16:00

NE:

zavřeno

24.12. - 26.12.

zavřeno

31.12.

zavřeno

1.1.

zavřeno

 

Ostatní svátky

zavřeno

Samoobslužné mycí boxy

otevřeno NONSTOP

 

AKCE!!!

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.armacarwash.cz/www/classes/news.php on line 92

 

Momentálně neprobíhají žádné akce.

footer